Jak se připojit k flotile


Především tedy musíte vědět na kterém hrajete serveru. Pokud na missouri, tak vás zajímá flotila CS Fleet, pokud na arizoně tak flotila Srdce evropy a pokud na new yorku tak flotila CS Navy (ta nesídlí na tomto webu).

Poté si napište žádost do fóra „Žádost o vstup do flotily.“ Ta musí obsahovat prakticky jenom váš herní nick pod kterým hrajete, vyjádření přání se připojit a server na kterém hrajete. Neuškodí třeba icq číslo, nebo informace, kdy asi budete ve hře. Poté už musíte jen počkat, než si vaši žádosti všimne squadlídr, který má ještě ve skvadroně volno a odepíše vám.

Technicky je pak pro přijetí nutné mít radiomana. Toho získáte povýšením libovolného sailora na 6.levlu. U radiomana není podstatné, jaké má číselné vlastnosti, proto na něj použijte klidně toho nejhoršího co máte. Přes něj si pak podáte herní žádost o přijetí, kterou váš velitel schválí (kam kliknout a podobně vám vysvětlí přímo on).

Pokud potkáte ve hře některého ze squadlídrů, můžete jej požádat přímo či posláním memo zprávy. Pokud se vám dotyčný okamžitě neozve, neztrácejte trpělivost, může být právě ve hře a mít plné ruce práce. Zkuste to za chvíli. Radioman vám i ukáže, zda je onen hráč ve hře "under battle", připravuje se na bitvu "battle channel" nebo je v přístavu.

Na Missuri jsou to tito velitelé squadron:

Radar303 - CS Knights
T3chn043v3r - CS Ultra
Generalcvoky - CS Legends
Caney ---------- CS FLEET
Micin ---------- CS-REDD
Kim55 ---------- Guard ------------ elitní squadrona - nepřijímá hráče přímo, pouze přesunem z jiných squadron.

Na Arizoně jsou to tito velitelé squadron:

Safari -------- Čechy
Gambit99 -- Slovensko
Kizz ---------- Morava
Králíček ----- Slezsko
Kalachman - SE FLEET --- Dočasně nedostupný
Tazx --------- Legie ------ elitní squadrona - nepřijímá hráče přímo, pouze přesunem z jiných squadron.

Skvadrona může mít maximálně 41 členů, takže pokud kontaktujete squadlídra přímo, pište spíš těm co mají méně hráčů. Po přijetí do flotily vám ten člověk co vás přijímal udělá účet na stránkách a sdělí heslo.

Viac sa dozviete na stranke....CSFleet.cz

 a